PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

HYPOCLORINE SKIN CARE 150ml hidrogel (Mycie i higenizacja ran) (JTPharma)

Towar dostępny po zalogowaniu
brak
HYPOCLORINE SKIN CARE 150ml

Formuła weterynaryjna o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Oczyszcza, zwalcza infekcje i przyspiesza proces gojenia (zabliźniania) ran u wszystkich typów zwierząt. Jest to jeden z najlepszych na rynku produktów na bazie kwasu podchlorawego.
Seria produktów Hypoclorine obejmuje różne rozmiary i formaty (płyn i hydrożel) i obejmuje różne obszary ciała zwierzęcia (skóra, oczy, uszy, usta oraz wnętrze jamy brzusznej).

Zabija 99,9% zarazków, w tym MRSA Staphylococcusaureus, Pseudomonassp, streptococcussp, Eshererichiasp itp.- W mniej niż 30 sekund redukuje 99,999% bakterii powodujących infekcje (w tym antybiotykooporne), wirusy i grzyby.
Kwas podchlorawy jest wytwarzany w procesach oksydacyjnych w neutrofilach i działa jako bardzo silny środek przeciwdrobnoustrojowy, który eliminuje patogeny jednokomórkowe

Zabija 99,9% zarazków
Patogeny jednokomórkowe nie generują odporności
Szybkie gojenie. Zabliźnianie dwukrotnie szybsze
Naturalne działanie przeciwzapalne i przeciwhistaminowe, hamując uwalnianie histaminy przez komórki tuczne organizmu.
Nie uszkadza zdrowych tkanek
Nie szczypie i nie podrażnia, unikając oporu zwierzęcia w aplikacji
Bezpieczne i skuteczne rozwiązanie.
Może być lizany lub połykany
Eliminuje zapachy wywoływane przez bakterie. Eliminuje zapach ran w mniej niż 24 godziny, dzięki czemu unika obecności much w dotkniętym obszarze.
Przezroczysty, nie plami


Łatwy w użyciu, brak oporu ze strony zwierzęcia (przy stosowaniu HYPOCLORINE nie swędzi, nie podrażnia i nie przeszkadza), bez antybiotyków, kortykosteroidów, alkoholu czy jodyny.
100% nietoksyczny i niedrażniący (pH neutralne). 70 razy silniejszy niż podchloryn sodu.
Przyspiesza gojenie się ran dzięki zwiększonemu dopływowi krwi do rany, nabierając typowego różowego koloru w miejscu aplikacji. (Zwiększa rozszerzenie naczyń krwionośnych poprzez skrócenie czasu gojenia nawet o 60%).
Nie trzeba rozcieńczać ani spłukiwać po aplikacji.
WAŻNE: Stosując HYPOCLORINE SKIN CARE nie należy stosować jednocześnie innych produktów do stosowania miejscowego (Antybiotyki, Antyseptyki (Mydło, Chlorheksydyna, Jod). Używanie powyższych może spowodować utratę działania przeciwbakteryjnego, przeciwgrzybiczego, przeciwwirusowego preparatu Hypoclorine.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.