PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

ARION FRESH DOG SENIOR LIGHT 12kg /5577/

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
ARION FRESH DOG SENIOR LIGHT 12kg

Arion Fresh Senior&Light to kompletna oraz zbilansowana karma dla psów na bazie kurczaka i ryżu.

Z reguły, starsze psy znacznie zmniejszają swoją aktywność fizyczną, a co za tym idzie - pojawia się tendencja do przybierania na wadze. W takiej sytuacji Twój pupil wymaga odpowiedniego, specjalistycznego żywienia, a więc warto wprowadzić do jego jadłospisu, karmę o obniżonej zawartości tłuszczu. Taka właśnie jest Arion Fresh Senior&Light.

Produkt będzie również odpowiedni dla psów po zabiegu sterylizacji/kastracji, ponieważ takie psy także mają tendencję do tycia. A to wszystko, dzięki naturalnemu błonnikowi z roślin takich jak owies, który zapewnia uczucie sytości. Ponadto, dodatek L-karnityny wspiera metabolizm tłuszczu, co pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Natomiast, chondroityna i glukozamina, które zostały dodane do pożywienia, chronią stawy psa, które z racji wieku - są narażone na osłabienie.

Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach wszystkich ras tak, aby każdy czworonóg podczas jedzenia nie miał problemów z pogryzieniem karmy.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.